Home Sieci handlowe Wielkie promocje na dobry początek. Startuje wyremontowany sklep Biedronka w Poznaniu.

Wielkie promocje na dobry początek. Startuje wyremontowany sklep Biedronka w Poznaniu.

przez admin

1350-calowe telewizory 4K UHD za 799 zł, smartfony Xiaomi MI A2 Lite za 449 zł, książki kucharskie za 1 grosz… to tylko część wyjątkowych promocji z okazji dzisiejszego otwarcia wyremontowanego sklepu Biedronka przy ul. Polanka 22 w Poznaniu.

Zmodernizowana placówka ma salę sprzedaży o powierzchni ponad 560 m2, wygodny parking dla klientów i jest zaprojektowana według nowoczesnego formatu 2.0. Co to oznacza?

Format 2.0 to optymalizowane, bardziej przystępne dla klientów ustawienie produktów. W sklepie zostały wydzielone nowe strefy, np. z pieczywem, owocami i warzywami, kosmetykami. Oznaczone są także moduły z artykułami promocyjnymi. Dzięki temu zmodernizowany sklep przy ul. Polanka 22 to zupełnie nowa jakość zakupów, co z pewnością docenią nasi poznańscy klienci – Tiago Rodrigues, Starszy Menadżer Sprzedaży w sieci Biedronka

Telewizory 4K 700 zł taniej

Poznańscy klienci na pewno zainteresowani będą promocjami, które sieć Biedronka przygotowała dla nich z okazji ponownego otwarcia placówki. A te są elektryzujące: przez pierwszy tydzień funkcjonowania sklepu posiadacze kart „Moja Biedronka” mogą kupić np. 50-calowy telewizor Smart TCL 4K UHD za 799 zł (przecena z 1499 zł) czy smartfon Xiaomi MI A2 Lite za 449 zł (przecena z 699 zł). Niektóre promocje, jak te na warzywa i owoce, w tygodniu otwarcia sięgają 67 procent.

Dodatkowo, klienci, którzy w dniu otwarcia (13 sierpnia) zrobią w sklepie przy ul. Polanka 22 jednorazowe zakupy za co najmniej 50 zł, otrzymają w prezencie krem do rąk BeBeuty, a ci, którzy w pierwszym tygodniu wydadzą w tej placówce jednorazowo ponad 99 zł, będę mogli kupić książkę kucharską „Kuchnia Polska” za symboliczny 1 grosz.

Malowanie buziek i darmowe degustacje

Wyremontowany sklep zachęca nie tylko wyjątkowymi cenami, ale i atrakcjami „na dobry początek”. Zaplanowano tam między innymi malowanie twarzy dzieciom i degustacje: kawy z ekspresu Delta Q- wyjątkowej marki, dostępnej jedynie w sklepach Biedronka, pieczywa, i hot dogów Berlinki czy soków Cymes. Na klientów ponadto czeka możliwość uczestniczenia w wyzwaniu smaku Pepsi.

Sklep przy ulicy Polanki 22 będzie otwarty od poniedziałku do czwartku w godzinach 7:00-22:00, w piątki i soboty od 7:00 do 23:00 i w niedziele handlowe od godz. 8:00 do 21:00.

Powiązane artykuły