Home Inwestycje Leroy Merlin zrealizuje kolejną inwestycję w województwie zachodniopomorskim

Leroy Merlin zrealizuje kolejną inwestycję w województwie zachodniopomorskim

przez admin

Nowy sklep budowlano-dekoracyjny Leroy Merlin powstanie w aglomeracji szczecińskiej. Będzie to już trzeci market na mapie sieci w województwie zachodniopomorskim. Sklep jest zlokalizowany na granicy Szczecina i gminy Kołbaskowo, przy ulicy Floriana Krygiera w Ustowie. Prace budowlane już zostały rozpoczęte, a otwarcie sklepu dla klientów planowane jest na pierwszy kwartał 2020 roku.

Mieszkańcy Szczecina i okolic będą mogli skorzystać z szerokiej oferty produktów i usług dla domu i ogrodu. Na powierzchni 10000 metrów kwadratowych dostępnych będzie około 34 tysięcy produktów. Sklep będzie dysponował przestronną powierzchnią dla materiałów budowlanych, gdzie klienci będą mogli w łatwy sposób zapakować zakupione materiały bezpośrednio do samochodu. Do dyspozycji zmotoryzowanych klientów będzie dostępny przestronny parking z ponad 400 miejscami parkingowymi.

Jestem dumny z naszego sklepu jaki przygotowujemy dla klientów w Szczecinie. Przygotowaliśmy szeroką ofertę handlową wychodząc naprzeciw mieszkańcom miasta i gminy. Nasi klienci oprócz możliwości zrobienia zakupów, będą mogli pod okiem fachowców zaprojektować swoją przestrzeń, zainspirować się przygotowaną przez nas strefą kuchni i łazienek, zaaranżować dekoracje przestrzeni, a także zlecić montaż zakupionych produktów – powiedział Zbigniew Adamczak, Dyrektor Sklepu Leroy Merlin Szczecin Kołabskowo.

W sklepie zatrudnienie znajdzie około 130 osób ze Szczecina i okolicznych miejscowości. Leroy Merlin stawia na zespół zaangażowanych ludzi, którzy razem z firmą będą mogli rozwijać swoje kompetencje poprzez szkolenia i programy rozwojowe. Rekrutacja na stanowiska kierownicze i operacyjne takie, jak doradca klienta, kasjer i magazynier, będzie prowadzona za pośrednictwem strony internetowej www.kariera.leroymerlin.pl.

Powiązane artykuły